Blog – Webinar

Koronavirüs’ün Küresel Ticarete Etkileri

Danışmanlarımızdan Didem Taner, Koronavirüs’ün küresel ticarete etkilerini ticari risk yönetimi açısından yorumluyor...

Uluslararası ve Yerel Risk Haritası

Danışmanlarımızdan Pelin Yenigun Dilek, 2020 ekonomisi ve ötesini kapsamlı risk haritasına göre yorumluyor. Sizin şirketiniz yeryüzünün yeni normallerindeki bu risklere ne kadar hazır?

Son Gelişmeler Doğrultusunda İş Dünyasına Yönelik Görüşlerimiz

BCB ekibi olarak, dünyanın her tarafındaki hastaların bir an önce sağlıklarına kavuşmasını ve salgının hızla etkisini kaybetmesini dileriz. Bu süreçte, danışmanlarımız...

KoronaVirüs Nedeni İklim Krizi Olabilir mi?

Bu dönemin gerçek ihtiyacı Pelin Yenigün Dilek’in bu blogda yazdığı gibi, “Günü kurtarmaya yönelik anlayış ve politikalar yerine her alanda entegre politikalar uygulayan, uzmanlığa dayalı, bağımsız kurumlara ihtiyaç var.” Bu noktada...

Covid-19 Günleri ve Sonrasında Ekonomimizi ve İnsanı Yönetmek - Webinar

7 Nisan’da yaptığımız ‘Covid-19 Günleri ve Sonrasında Ekonomimizi ve İnsanı Yönetmek’ adlı webinarımızda konuşulan konular ve soruları aşağıda bölümlere ayırdık. Açılışını Neda Soydan, moderatörlüğünü Didem Taner’in yaptığı webinarda, soruları psikolog Dr. Sema Süvarioğu ve ekonomist Pelin Yenigün-Dilek cevapladı.

Covid-19 Günleri ve Sonrasında Markalar Ne Yapsın?: İletişim ve Sosyal Fayda - Webinar

‘BCB Talks Dinliyor ve Yanıtlıyor’ webinar serimizde, 22 Nisan’da ‘Covid-19 Günleri ve Sonrasında Markalar Ne Yapsın?: İletişim ve Sosyal Fayda’ ile devam ettik. Moderatörlüğünü Gülin Yücel’in yaptığı webinarda, soruları Nilay Tatlısöz ve Neda Soydan cevapladı.

Covid-19 Dijital Dünya ve Müşteri Deneyimi

‘BCB Talks Dinliyor ve Yanıtlıyor’ webinar serimizde, 29 Nisan’da ‘Covid-19 ve Sonrasında Dijital Dünya ve Müşteri Deneyimi’ ile devam ettik. Moderatörlüğünü Cemile Şenulubaş Tankurt’in yaptığı webinarda, soruları Ali Tüzmen ve Mehmet Kırca cevapladı.

Covid-19 ve Sonrasında Sürdürülebilirlik ve Yatırımlar: Ne Değişecek?

‘BCB Talks Dinliyor ve Yanıtlıyor’ webinar serimizin 5. ve sonuncusunda, 7 Mayıs’ta ‘Covid-19 ve Sonrasında Sürdürülebilirlik ve Yatırımlar: Ne Değişecek?’ ile devam ettik. Moderatörlüğünü Pelin Yenigün Dilek’in yaptığı webinarda, soruları Gülin Yücel ve Deniz Tanrıkulu Kalaylıoğlu cevapladı.