Danışmanımız Olun

Vaadimiz

Vaadimiz; ağımıza katılan danışmanlarımızın yetkinliklerinin ve deneyimlerinin en doğru şekilde değerlendirildiği, anlamlı ve fark yaratabilecekleri projeler yaratan, gelişim odaklı, güçlü, itibarlı ve sürdürülebilir kazanç sağlayan global bir iş ortamı sunmaktır.

Danışmanımıza Fayda

• Yetkinliğinize en uygun projelerde çalışırsınız
• İş hayatı / Özel Hayat Dengenizi kendiniz belirlersiniz
• Geliriniz performansınızla orantılı olarak sürdürülebilir olur.
• Profesyonel anlamda sürekli gelişim olanağı bulursunuz.

BCB Network herşeyden önce Danışmanları için güçlü bir destek hizmeti sunar

Danışmanlarılmızla işbirliği modelimizin iki temel hedefi vardır;

  • Danışman’ın kendi uzmanlık alanında tam bir konsantrasyon ile; müşterimize en iyi hizmeti verebilmesini sağlamak
  • Danışman’ın iş süreçlerini kolaylaştırmak ve maliyetlerini düşürerek kazancını artırmak.

Danışmanımız, müşterimizin ihtiyaçlarına cevap verirken; BCB Network ekibi de aşağıdaki alanlarda Danışmanını destekler;

İş Geliştirme ve Pazarlama

Bağımsız olarak Danışmanlık yapan tüm profesyonellerin proje ve gelir devamlılığı için sürekli olarak iş geliştirme ve pazarlama faaliyetlerinde bulunması, bu faaliyetlere belli kaynaklar ayırması gerekir. BCB Network olarak bizim öncelikli görevimiz; Danışmanlarımız için iş geliştirme faaliyetlerini yürütmek, onları en doğru projelerle buluşturmaktır.

İletişim ve Tanıtım

İletişim ve tanıtım faaliyetleri; özellikle hizmet sektörünün olmazsa olmazıdır. Danışmanlık gibi B2B bir alanda ise bu faaliyet eksiksiz bir planlama ile, sürekli olarak, bütün uygun kanallar kullanılarak yapılmalı, bunun için ise belli bir bütçe ayırılmalıdır. Ekibimiz, bu doğrultuda Danışmanlarımızın her başarısını hedef kitlelerinin bilgisi ve beğenisine sunmak için tüm geleneksel ve dijital iletişim süreçlerini kullanmakta, Danışmanımıza en etkin frekansta görünürlük sağlamayı hedeflemektedir.

Proje Ekibi Oluşturma

Danışmanlık süreçlerinde proje ekibi, projenin sağlıklı işleyebilmesi için son derece önemlidir. Bir Danışman olarak sürekli bir proje ekibi istihdam etmek son derece maliyetlidir. BCB Network, bu bağlamda, her Danışman’ın yapacağı projeye özel deneyim ve yetkinlikte geçici destek ekibini bulur ve Danışman’ın hizmetine sunar. Bu sayede Danışman müşteri memnuniyeti sürecine odaklanırken, maliyetleri düşer, projenin gereksinimleri de BCB Network gözetiminde sağlanır.

Profesyonel Gelişim ve